Soutez slide show microsite

 

Termín a místo konání soutěže:
Soutěž probíhá v mateřských a základních školách na území okresu Louny v následujících termínech a etapách:

  • 1. etapa - zapojení do soutěže – 1. 10. 2018 – 30. 11. 2018
  • 2. etapa - sbírání "to se mi líbí" – 14. 12. 2018 – 14. 1. 2019
  • 3. etapa - vyhodnocení výsledků a předání výher: do 21. 1. 2019


Účast v soutěži
Účastníkem soutěže se může stát třída mateřské školy nebo třída základní školy 1. stupně se sídlem na území okresu Louny.

Princip a podmínky soutěžezahrada text doplneniÚčastník vytvoří kolektivní výtvarné dílo - "Šikulova zahrádka" (dále jen “zahrádka").

"Zahrádka" je kolektivní kresba zahrady na předtištěných papírech formátu A4 slepených k sobě.  Předtištěné papíry - vzory - základní škola obdrží v obálce, případně si je může stáhnout ve formátu pdf z www.vhv.cz. Principem soutěže je nakreslit zahrádku – doplnit vybavení, materiál, rostliny….

Podmínkou je, aby kresba obsahovala produkty ze zahradního centra, stavebnin a hobby marketu společnosti VHV Žatec/Louny a dále vystřiženou postavu zahradníka „Šikuly“, umístěnou do libovolné stránky kresby zahrady.

Do soutěže budou zařazeny pouze kompletní "zahrádky" ve formátu 6x A4. Zahrádka nesmí být složená z více formátů papírů, než je uvedeno.

Ke kresbě "zahrádky“ bude přiložená přihláška do soutěže obsahující školu/školku, třídu, jméno učitele/učitelky a telefonní číslo.

Kompletně zhotovenou kresbu „zahrádky“ doručí zástupce třídy do 30. 11. 2018 na adresu prodejny v Žatci nebo v Lounech:
V.H.V. s.r.o., Husova 3058, 438 01 Žatec
V.H.V. s.r.o., Průmyslová 2991, 440 01 Louny

Předáním "zahrádky" vyjadřuje účastník svůj souhlas se soutěžními pravidly.
O výběru výhry rozhoduje třída sama.

Vyhodnocení soutěže
Pořadatel umístí v období 2. etapy soutěže fotografie "zahrádek" na své oficiální stránky na sociální síti Facebook a vyzve veřejnost k označení fotek "zahrádek" hodnocením "To se mi líbí". Hodnocení bude probíhat od 14. 12. 2018 do 14. 1. 2019, 9:00 hod.

Cena pro každého - vánoční stromek
Každý účastník soutěže, který doručí do 30. 11. 2018 kresbu "zahrádky" splňující VŠECHNY podmínky soutěže, obdrží cenu pro každého - vánoční stromek.

Hlavní výhry za nejvíce označení "To se mi líbí"
Fotografie "zahrádky", která obdrží v období od 14. 12. 2018 do 14. 1. 2019 nejvíce kladných reakcí na Facebooku "To se mi líbí" získá hlavní výhru. 2. a 3. výhru získají ti účastníci, kteří budou mít součet "To se mi líbí" jako další pořadí. Pokud bude stejný počet "To se mi líbí" na 1., 2. nebo 3. místě, pořadí stanoví odborná porota.

Výhry:
1. - 3 místo - zážitek nebo poukázka pro celou třídu.

Výherci si mohou vybrat jednu z následujících výher:

  • vstup do kina pro celou třídu v Žatci nebo v Lounech
  • vstup na bowling pro celou třídu v Lounech
  • vstup do Jungle areny v Mostě


Cena odborné poroty
Výhru získá "zahrádka", kterou vybere odborná porota složená z 5 zástupců, které jmenuje pořadatel. Do odborné poroty nebude jmenován soutěžící ani jeho rodinný příslušník.

Výhra:
Zážitek nebo poukázka pro celou třídu v hodnotě 15 000 Kč.
Platnost všech výher do 31. 5. 2019

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Soutěžící souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít bezplatně jméno, příjmení a město bydliště na internetu, v propagačních a reklamních materiálech pořadatele v souvislosti s touto soutěží s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány výše uvedeným způsobem i zvukové a obrazové záznamy účastníků soutěže, a to po dobu 5 let od ukončení soutěže. Soutěžící výslovně prohlašuje, že toto oprávnění je v souladu s ustanovením § 77 až 90 Občanského zákoníku.

Další ustanovení
Pořadatel si vyhrazuje právo ze závažných důvodů soutěž zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla. Pořadatel si rovněž vyhrazuje právo výměny výher za výhry, které jsou odpovídající náhradou bez udání důvodů. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. V případě, že dojde ke změnám v podmínkách a pravidlech soutěže, bude toto učiněno písemně ve formě dodatku a zveřejněno na internetových stránkách. Účinnost této změny nastává okamžikem zveřejnění dle předchozí věty.

Pořadatel soutěže:
Pořadatelem soutěže je společnost V.H.V. s.r.o., se sídlem: Husova 3058, 438 01 Žatec
IČ 40230678, DIČ CZ40230678.

Infolinka
V.H.V. s.r.o., tel.: 602 106 053, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. v pracovních dnech od 8:00 do 15:00 hodin.