Chcete li být součástí našeho týmu napište nám.

Napište nám něco o sobě a pokud máte tak připojte životopis.
Vyberte přílohu
Size limit for each file is 10.0 MB

    Středisko ŽATEC

    Správce IT

    Nástupní mzda: od 40 000,- Kč
    Nástup možný ihned

    Požadavky:
    SŠ/VŠ vzdělání
    analytické a komunikační schopnosti
    všeobecná orientace v IT a digitálních technologiích
    správa systémů, uživatelů a domény v prostředí MS Windows
    výhodou znalost informačního systému (ESO9, ESO9PAM apod.)

    Pracovní náplň:
    kompletní správa HW, SW, instalace PC a notebooků, mobilních telefonů
    podpora uživatelů, administrace PC a notebooků, OS windows 10, Microsoft Office a firemních servisních programů, webových stránek, e-shopu
    správa e-shopu
    zajišťování servisu PC, tiskáren, mobilních telefonů
    poskytování podpory uživatelů na pobočkách
    pomoc při výběru, nákupech a následně samostatné vedení evidence IT techniky
    monitorování stavu a doplňování zásob tonerů/náplní do tiskáren
    komunikace při řešení problémů s firemními programy a uživatelskými oprávněními a nastaveními

    Co od Vás očekáváme

    • aktivní přístup k práci
    • časovou flexibilitu
    • odpovědnost
    • fyzickou zdatnost
    • trestní bezúhonnost

    Co Vám nabízíme

    • možnost perspektivního zaměstnání ve společnosti se silným zázemím
    • zajímavé mzdové ohodnocení a pravidelné navyšování mzdy
    • k dispozici služební vozidlo
    • důkladné zaškolení při nástupu
    • pravidelná produktová školení a možnost dalšího vzdělávání
    • možnost kariérního postupu
    • práce v přátelském kolektivu
    • 3 dny zdravotního volna navíc
    • příspěvek na závodní stravování
    • příspěvek na pojistné odpovědnosti
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • nadstandardní pracovní oblečení
    • slevy na firemní výrobky a zboží